تبلیغات
مجله موفقیت باران - آموزش تكنیك های طلایی كسب ثروت و موفقیت (بخش دوم )

مجله موفقیت باران

منوی اصلی

جستجو

عناوین آخرین مطالب

مجله موفقیت باران

بخش دوم : کامیابی در زندگی
بزرگترین کشف انسان
بزرگترین کشفی که قادرید انجام دهید علم بر این مطلب است که نیرویی بی حد و پر از شعور و دانش در باطن و نهاد شما قرار دارد . نیرویی که میتواند همه مشکلات و موانعی را که در سر راهتان ایجاد می شود بر طرف کند و شما را در اجرای وظایف زندگیتان هدایت و پشتیبانی کند. در واقع انسان برای پیروزی و موفقیت متولد شده و به این علت دارای صفتها و خصوصیاتی است که با انها می تواند فرمانروای سرنوشت خود و ناخدای کشتی هستی خویش شود. حال اگر کسی از نیروهای درونی و روحی اش غافل باشد طبیعتا تحت تاثیر حوادث و رخدادهای مختلف قرار خواهد گرفت و انهایند که او را تحت تاثیر خود قرار می دهند و تقدیرش را رقم خواهند زد. به این شکل است که فرد روحیه و شخصیت و قدرت خود را دست کم می گیرد و با همین طرز فکر در مقابل مشکلات و سختیهای زمدگی عقب گرد می کند و تسلیم می شود.به عبارت روشنتر به خاطر نداشتن دانش و شناخت کافی برای رخدادها و رویدادهای زندگی اهمیتی زیادتر از حد قائل است و ناگزیر با کم ارزش کردن قدرت باطنی خود سبب می شود تا از رسیدن به نقطه بلند شادی و سلامتی و زندگی توام با استقلال و ازادی باز ماند.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید
چرا میلیونها نفر بیچاره و تهیدست هستند؟!
اینک میلیونها نفر در این عالم بیچاره و تهیدست از تمام نعمتهای دنیا عمرشان را تمام می کنند فقط به این علت است که از نیروی درونی خویش بی خبرند و بیچارگی را پذیرفته اند. انها حاضر نشده اند که از خود یاری یگیرند و تلاش کنند و به خویشتن متکی باشند و این نیرو را در جهت رشد وضعیت اقتصادیشان بکار گیرند . به خاطر داشته باشید که خود شما هم هر لحظه بخواهید قادرید این قدرت بی نظیر را کشف کنید و شادی را تجربه کنید این را هم بدانید که محل زندگی کسی هیچ ارتباطی با شادمانی و ثروت او ندارد بلکه این خود شما هستید که باسد پیروزی و سرافرازی را در قلبتان جا دهید.
جلو بروید تا پیروزی را ببینید
منش والای انسان است که او را به جلو رفتن و رشد وا میدارد و این پروردگار است که از راه ارزوها و نیازها با ما حرف میزند.با اشتیاق و پشتکار , کار و تحصیلتان را ادامه بدهید و هیچ وقت ناامید نشوید . کاری را که به ان مشغولید با اعتماد کامل به پروردگار انجام دهید تا بر مشکلات پیروز شوید و سختی ها را بگذرانید و جلو بروید تا پیروزی را در همه زمینه های روحی و معنوی ببینید.


 • image
 • image

سلام خدمت شما دوست گرامی

baran7.ir هفت ساله شد

اگر خودتان بخواهید ،
ما میتوانیم به شما کمک کنیم
که خالق تمام شرایط زندگی خود باشید

برای ارتباط با ما از گزینه تماس با ما
در بالای سایت استفاده کنید

پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه
کامپیوتر و اینترنت ، تجارت الکترونیک و ... هستیم- Sattar Baran -

آمار سایت

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

امکانات سایت

اگر خودتان بخواهید ، ما میتوانیم به شما کمک کنیم که خالق تمام شرایط زندگی خود باشید